שמלות ערב לחתונה

מתכוננת לאירוע מיוחד? זקוקה לבגד שיהלום את המעמד ואת המאורע? לפני שאת יוצאת לקנות שמלת נשף מפוארת, שאלי את עצמך. האם נראה לך שהשמלה תבוא שוב לשימוש לאחר האירוע? האם יש לך מקום לאחסן שמלה כזו בארון הבגדים שלך?

שמלות ערב להשכרה

מכירות את זה שאתן זקוקות לשמלה מפוארת במיוחד לאירוע קרוב? הבת או הבן מתחתנים, אחות או אח מתחתנים ואתן מרגישות צורך – ובצדק – להיראות ולהופיע בהתאם. אז מה עושים? יוצאים לקנות בגדי נשף יקרים להחריד. בגדים שישמשו אותנו בדיוק לערב אחד בלבד ואחר כך ימשיכו לרבוץ בארון ללא שימוש. לא חבל?

שמלות ערב בעיצוב אישי ובלעדי

בפאתי חיפה בשדרות ציר מוריה ממוקם בוטיק המעצבת אורלית, בוטיק קסום על טהרת העיצובים של המעצבת אורלית המגיש תמהיל מעניין של דגמים אופנתתים קלאסיים לצד דגמים נועזים יותר ומודרנים.

מה צריך לדעת לפני שקונים שמלות ערב בצפון?

כדי להגיע לתוצאה הרצויה רצוי להתחיל בחיפוש שמלת ערב מבעוד מועד. כמובן לבקר במספר חנויות של שמלות ערב ולבחור את האחת שתרגישי שנוצרה בשבילך!!! אם ברצונך לתפור שמלת ערב בתפירה אישית, יש צורך בבחירת דגם ובבחירת צבעים ובדים ולכן התהליך לוקח מספר שבועות.

שמלות ערב מידות גדולות

בבוטיק אורלית תמצאי מגוון רחב של שמלות ערב במידות גדולות בגזרות שונות עד מידה 50. בחלק מהדגמים יש מחטב מובנה בתוך השמלה דבר שתורם לעיצוב הגוף ומצמצם היקפים וכך גורם לך ולשמלה להראות טוב יותר, אופציה נוספת לרכוש שמלת ערב ללא מחטב ואז לרכוש מחטב בנפרד הכל כדי להגיע לתוצאה הטובה והמושלמת ביותר.

שמלות כלה בחיפה

דגמים חדשים וקולקציה חדשה של שמלות כלה בחיפה בעיצוב מרהיב ובהתאמה אישית רק עם המעצבת אורלית במוריה 118. מגוון רחב של שמלות כלה בחיפה ממיטב המעצבים מאירופה ביבוא אישי ובלעדי לבוטיק אורלית, כמו כן דגמים ייחודיים בתפירה עילית ובהתאמה אישית. כבר בביקור הראשון עם המעצבת אורלית תרגישי אושר עילאי ואווירה ביתית, אני כאן כדי להתאים […]