שמלות ערב להשכרה

מכירות את זה שאתן זקוקות לשמלה מפוארת במיוחד לאירוע קרוב? הבת או הבן מתחתנים, אחות או אח מתחתנים ואתן מרגישות צורך – ובצדק – להיראות ולהופיע בהתאם. אז מה עושים? יוצאים לקנות בגדי נשף יקרים להחריד. בגדים שישמשו אותנו בדיוק לערב אחד בלבד ואחר כך ימשיכו לרבוץ בארון ללא שימוש. לא חבל?

בוטיק אורלית זיהתה את הצורך בשמלות מיוחדות לאירועים, שמלות מפוארות שיהלמו אירועים מן הסוג הזה אך מבלי שיהיה עלינו לשלם עליהם את מלוא הסכום.

שמלות ערב להשכרה – גם מפואר, גם ייחודי וגם לא יקר!

שמלה להשכיר – שמלה מפוארת בעיצוב אישי

האפשרות של שמלות ערב להשכרה זוהי אפשרות מעולה הפותרת עבורנו דילמות רבות. היתרונות של השמלות אותן אנחנו שוכרות הן:

  • מחיר של השמלה – כשאנחנו קונים שמלת ערב ברמה גבוהה אנחנו משלמות עליה אלפי שקלים. מדובר במחיר לא ממש מוצדק במקרה והשמלה תשמש אותנו פעם אחת בלבד.
  • אחסון של השמלה – שמלות לאירועים הן שמלות גדולות, ארוכות ונפוחות והן תופסות הרבה מקום בארון. למי יש מקום פנוי לשמלה כזו שספק אם נלבש אותה שוב?…
  • ייחודיות של השמלה – – כאשר אנחנו קונות שמלה בחנות מסתבר שלא נהיה בלעדיות. בחנות לא הכינו עבורנו דגם בלעדי. לעומת זאת בבוטיק להשכרה תופרים עבורנו את השמלה הייחודית בעיצוב אישי ובהתאמה מלאה.
  • איכות של השמלה – בחנות בוטיק משקיעים באיכות של השמלה. הלקוחה היא זו שעומדת במרכז והיא מקבלת את השמלה האיכותית והמושלמת עבורה.

אז למה לשלם יותר אם אפשר לשלם פחות ולקבל הרבה יותר?

תופרת תדמיתנית בבוטיק אורלית – תתפור ותגשים לכל אחת את החלום שלה בהתאמה מושלמת!

בוטיק אורלית – שמלות ערב בלתי נשכחות, במחירים שווים לכל כיס ובאיכות בלתי מתפשרת!!!